Lütfiinciroglu.com Soru Cevap
20, Ağustos, 2014, 10:47 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Lütfi İnciroğlu'na özel mesajınız var ise: Mesajlarım kısmında Yeni Mesaj yazarken "Kime" kısmına "lutfi" veya "Lütfi İnciroğlu" yazınız.

Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: işe girş muayene formu  (Okunma Sayısı 5878 defa)
ismail
Yeni Üye
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 04, Aralık, 2006, 19:32 »

merhaba ,sitenizi oldukça verimli buldum teşekkür ederim.işyeri hekimiyim , ağır ve tehlikeli işyerleri işe giriş muayene formundan değişik bikaç formatta hazırlanmış olanlarını gördüm,bazıları kısaydı.Mahkemeler açısından farkeden bir durum var mı ,periyodik muayene formunun ayrı bir sayfa olarak düzenlenmiş olmasının sakıncası olurmu ,SAYGILARIMLA
Lütfi İnciroğlu
Yönetici
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 05, Aralık, 2006, 10:02 »

Merhaba İsmail bey,

Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışacaklara Ait İşe giriş/periyodik muayene formu, “Ağır ve Tehlikeli İşler Yönetmeliği"'nin 5. maddesinin 2. fıkrasında geçmektedir. Anılan fıkrada; "Sağlık Bakanlığının görüşü alınarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenen....." Ek-II' deki İşe giriş/periyodik muayene formundaki hususları işyeri hekimi dikkate alarak muayeneyi gerçekleştirmek zorundadır.

Kanaatimce, ilgili muayene formunun standartlarını Bakanlıklar Yönetmelikle belirlediğine göre, farklı bir formattaki formu kullanmak doğru değildir.
İyi çalışmalar dileklerimle,
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!